כלב מגזע ברניז

מספרת כלבים בתל אביב

מספרת כלבים תל אביב

הכלב שהוא ידידו החשוב ביותר של האדם שמגדל אותו הוא כבר מזמן אפילו בן משפחה "לגיטימי" ואהוב. ולכן  בעלי הכלבים מוכנים להשקיע המון אנרגיות ותשומת לב לכלב שלהם.אותם מגדלים לא פוסחים על מזון איכותי ובריא לכלבים שלהם וגם בגדים מעניינם וחמודים במיוחד בעונת החורף. אבל אחד הדברים החשובים מאד לכלב ובעליו זה ביקור קבוע במספרת כלבים .

מספרת כלבים דגשים חשובים 

לפני זמן לא רב שימשה המספרה של הכלבים כמקום שבדרך כלל מגיעים אליה בקיץ או קצת לפני הקיץ כי חשוב היה לדאוג להסיר את כל השיער המיותר של הכלב בתקופה החמה של הקיץ כאשר השיער הרב מכביד על הכלבים לכן הביקור במספרה חשוב אפילו מאד.

עוד חייבים לאמר שהביקור אצלי במספרת כלבים תל אביב, כלבטוש כולל גם טיפול בבעיות נקודתיות של הכלבים, כמו גזיזת ציפורניים, טיפול נגש פרעושים שהמרכיב הראשוני זה אמבט עם חומר ייעודי להסרת הפרעושים מהכלב כאשר חייבים ומומלץ להמשיך בטיפול של בעיית הפרעושים באמצעות קולר נגד פרעושים,תרסיס נגד פרעושים והכי חשוב שבעל הכלב ייסתכל וייראה עם כלבו מידגרד באופן חריג באזור מסוים בגופו כי הגרוד מהסוג הזה מאפיין שהכלב מפורעש וצריך להתחיל בטיפול בכלב.

ניקיון האוזניים גם הוא חלק מהטיפול בכלב כאשר ישנם כלבים כמו שיצו,מלטז שחייבים למרוט את השיערות מהאוזניים כי אם לא נעשה את זה דלקות אוזניים תהיה התוצאה כאשר אנחנו לא מטפלים בבעית האוזניים.

לסיום

הכלל החשוב לטיפול בכלב היא לדאוג לחזרתיות בטיפול בכלב משהוא כמו כל חודשיים עד שלושה חודשים כמובן לפי סוג פרוות הכלב כאשר הטיפול המשמעותי בכלב הוא באחריות בעל הכלב שאת הדבר הזה אני מדגיש בכל פעם שמגיעים אלי למספרה.היכולת שלי כספר כלבים להביא כלב ממצב לא טוב למצב מעולה כאשר הכלב מסופר או מטופח בצורה שנעימה ובריאה לו זאת לא משימה קלה כלל ועיקר לכן השיגרתיות ושיתוף הפעולה חשובים מאד מאד.

.

 

 

 

מבוסס על 426 ביקורות.
דניאל יערי
דניאל יערי
27/11/2021
תודה רבה לעמיר היקר! פעם ראשונה שלנו במספרה ומאוד מהנתי מהשרות, עמיר הסביר לי הסבלנות רבה איך צריך לטפל בטוטו הנסיך, להפתעתי הרבה מאוד, התספורת הייתה מאוד מהירה, ביחס למה שאנחנו רגילים🙌 💓
אודליה שריזד
אודליה שריזד
26/11/2021
אמיר היה מאוד מקצועי וסבלני לברונו שלי! מאוד מומלץ ✨✨✨
מאי פינטו
מאי פינטו
24/11/2021
ספר אלוף מקצועי וקשוב אין ספק שנחזור שוב (:
Tali Rollnik
Tali Rollnik
23/11/2021
זמינות גבוה, התקבלנו בזמן שנקבע, התוצאה לשביעות רצוני, אחזור עם הכלב לטיפול הבא.
Alon Shadmi
Alon Shadmi
19/11/2021
Timor Paderker
Timor Paderker
15/11/2021
המקום המדוייק לכלב שלכם הכלבה שלי יצאה משם מושלמת 😍
Natalie Albas
Natalie Albas
12/11/2021
אמיר היה מקצוען עשה עבודה ממש טובה והיה סבלני עם תומאס
Guy Levin
Guy Levin
12/11/2021
Or Shahar
Or Shahar
12/11/2021
נהדר נהדר!!
Ido Hartmann
Ido Hartmann
10/11/2021
ספר מקצועי ושירות אדיב ומתחשב